Oboznamovanie a informovanie

25.10.2024, Stupava, polygóny s.r.o.; BA Dom športu

OI 10 2024 Oboznamovanie a informovanie                                         Prihláste sa do 21. 10. 2024

Prihlásenie sa prostredníctvom formulára nie je, pre tých, ktorí predchádzajúce formy vzdelávania absolvovali v našom školiacom stredisku, nevyhnutné. Stačí telefonická, alebo mailová informácia. Prihláste sa len v prípade, že potrebujete vystaviť nový preukaz a uveďte to do poznámky.

Začiatok preškolenia je spravidla v piatok o 09.00 v priestoroch Polygóny s.r.o. v Stupave - prípadne podľa dohody v Dome športu na Junáckej 6 v Bratislave. Účastníci absolvujú teoretickú prípravu a písomný test.

Stačí sa prihlásť telefonicky a dohodnúť podrobnosti a spôsob fakturácie na +421 907 816 534. Spôsob úhrady poplatku vo výške podľa cenníka je možné dohodnúť vopred telefonicky.

Zobraziť podrobnosti